#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }

Hedery do zbioru ziarna GERINGHOFF

VARIO STAR*

Sztywny heder zbożowy z hydrauliczną regulacją stołu
Dzięki hydraulicznej regulacji stołu Vario Star* szybko, idealnie dopasowuje się do zmieniających się warunków w terenie. Z fotela kierowcy łatwo i wygodnie można podczas koszenia regulować długość stołu w zakresie 500mm. Regulacja stołu od 575mm do 1075mm co pozwala na uzyskanie optymalnej pozycji koszenia w danym terenie. Wpływ koszonej masy jest równomierny, nie ma przeciążeń hederu, dzięki czemu napęd nie jest nadwyrężany a zużycie paliwa jest zmniejszone. Przystosowanie hedera do zboża, rzepaku czy soi odbywa się bardzo płynnie

HARVEST STAR*

Składany heder zbożowy
Działania konstruktorów firmy Geringhoff zaowocowały powstaniem genialnej koncepcji sprzężenia. Automatycznie pracujące sprzęgła motowideł, kosy, ślimaka, wału przegubowego są bazą dla ciągle rozwijającej się techniki składania. Rozwiązanie to okazało się być bardzo stabilnym, trwałym i niezawodnym nawet w ekstremalnych warunkach.

HARVEST STAR* VARIO

Składany heder zbożowy z hydrauliczną regulacją stołu
Harvest Star* Vario to jedyny na świecie heder zbożowy składany z hydrauliczną regulacją długości stołu. Podczas idealnych warunków panujących podczas żniw, nietrudno jest osiągnąć zadowalające wyniki. Nowoczesna technologia składania umożliwia zmianę z pozycji transportowej do pozycji pracy w 1-2 minut. Czasochłonny montaż i demontaż hederu odchodzi w niepamięć tak samo, jak inwestycja w wózek do przewozu hederu.

TYP

Szerokość
robocza

Szerokość
transportowa

HVV 540

5,40 m

3,20 m

HVV 600

6,00 m

3,20 m

HVV 660

6,60 m

3,50 m

HVV 720

7,20 m

3,80 m

TRIFLEX

Taśmowy heder zbożowy
Heder zbożowy taśmowy TriFlex*. W tym modelu hederu zbożowego, ciężki ślimak został zastąpiony szerokimi, lekkimi taśmowymi transporterami, co poważnie obniża wagę hederu. Wykorzystanie taśm zapewnia bardzo równomierne obciążenie hederu. Niepodważalną zaletą tego rozwiązania jest również większa wydajność przy zmniejszonym użyciu energii.

Dane techniczne:
– szerokość robocza: 12,2 m
– najniższa wysokość cięcia: 5 cm
– prędkość cięcia:
– ciężar taśmociągów: 40 kg

TOP