#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }

Maszyny rolnicze AMAZONE - agregaty uprawowe bierne

Kompaktowa brona talerzowa CATROS

Praca kompaktowymi bronami talerzowymi Catros wykonanymi przez AMAZONE, to podwójna przyjemność! Są lekkie w uciągu, można jechać w dobrym tempie wykonując przy tym uprawę o najwyższej jakości.
Wysokie wydajności powierzchniowe, niewielkie zapotrzebowanie paliwa i niski stopień zużycia, to mocne strony bron talerzowych Catros. Idealnie nadają się do szybkiej, płytkiej, intensywnie mieszającej uprawy ściernisk, nawet przy dużych ilościach słomy. Wymieszanie słomy z kukurydzy, uprawa ścierniska po kukurydzy, zabiegi na użytkach zielonych i rekultywacja ugorów, przygotowanie gleby pod siew oraz wymieszanie gnojowicy z glebą to kolejne opcje wykorzystania tych bron.
Szeroka oferta obejmuje maszyny zawieszane i zaczepiane o szerokościach roboczych od 3 m do 7,5 m a  ramą łączącą nawet od 9m do 12 m. Daje przy tym wiele możliwości wyposażenia bron talerzowych tak, aby jak najlepiej dostosować je miejsca ich przyszłej pracy.

Brona talerzowa CERTOS

brona CertosCertos uzupełnia ofertę programu produktów AMAZONE o dużą, kompaktową bronę talerzową. Zaczepiana Certos TX ze środkowym podwoziem, dzięki talerzom o średnicy 660 mm może pracować na głębokości roboczej aż do 20 cm i nawet przy dużych ilościach materiału organicznego nie powoduje zatorów. Gleba jest intensywnie rozluźniona i przemieszana.

Kultywator ścierniskowy CENIUS

Gospodarstwa mniejsze i średnie poszukują do mechanizacji maszyn o możliwie uniwersalnym spektrum zastosowania. Rozwiązaniem jest tu nowy kultywator ścierniskowy Cenius, wykorzystywany od płytkiej uprawy ściernisk aż do spulchniania na głębokość występowania struktury gruzełkowatej. Zróżnicowane warianty wyposażenia pozwalają na pracę  prawie w każdych warunkach. W połączeniu z aktywnym lub pasywnym agregatem uprawowo siewnym, AMAZONE poroponuje doskonałe rozwiązanie konserwacyjnej uprawy gleby.

Kultywator CENTAUR

Maszyna do płytkiej uprawy ściernisk, do podstawowej uprawy gleby i do jej rozdrabniania na głębokość struktury gruzełkowatej.  Firma AMAZONE proponuje idealne rozwiązanie w postaci agregatu Centaur złożonego z kultywatora i brony talerzowej, posiadającego szerokość roboczą 3 m, 4 m oraz 5 m.

TOP