#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }

Maszyny rolnicze AMAZONE - pługi

Pług CAYRON

Rozwijając własną konstrukcję pługów, firma AMAZONE ponownie udowodniła siłę swojej innowacyjności powiązaną z liczącą 150 lat historią produkcji pługów firm Rud. Sack oraz BBG Lipsk. W roku 2013 produkcja pługów powróciła do Lipska. Dzięki temu AMAZONE uzupełniła swój program maszyn do uprawy gleby o pług obracalny Cayron.
Obracalny pług Cayron 200 dostępny jest w wersji z 5 i 6 korpusami dla ciągników o mocy do 240 KM. W Cayron 200 można regulować szerokość roboczą korpusu w trzech stopniach, to jest 40 cm, 45 cm i 50 cm. Cayron 200 V seryjnie dysponuje hydrauliczną regulacją szerokości roboczej. Szerokość robocza każdego z korpusów jest przestawiana bezstopniowo od 30 do 55 cm, aby umożliwić elastyczne reagowanie na zróżnicowane warunki pracy. Zmiana szerokości pracy pierwszego korpusu następuje w Cayron 200 V także seryjnie hydraulicznie.
Cayron 200 i Cayron 200 V wyposażone są w podwójne zabezpieczenie przeciążeniowe za pomocą elementu ścinającego.

Pług CAYROS (Vogel&Noot)

W uzupełnieniu do dotychczasowej serii CAYRON firma AMAZONE ma teraz w programie pięć kolejnych serii obracalnych pługów zawieszanych CAYROS o różnych wielkościach i rodzajach budowy. Program obejmuje pługi trzy i czteroskibowe w klasie średniej oraz od cztero- do sześcioskibowych dla dużych ciągników. Pełne pokrycie systemu przez ramy o różnej wysokości pozwala bezkompromisowo i dokładnie dostosować specyfikację pługa do indywidualnych wymagań każdego gospodarstwa.

TOP