#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }

Maszyny rolnicze AMAZONE - siewniki

Siewnik zawieszany D9

Siewniki zawieszane D9 można stosować zarówno do pracy solo jak i w połączeniu z maszynami uprawowymi przy siewie po orce lub w mulcz. Właśnie dlatego zostały one wyposażone do wyboru w system redlic stopkowych WS albo redlic rolkowych RoTeC-Control.
D9 Special o szerokości roboczej 2,5 oraz 3 m zbudowano dla gospodarstw średnich i małych. Żadnych kompromisów w dokładności dozowania i przykrywaniu nasion. Zbiorniki D9 Specjal o szerokości roboczej 3 m mieszczą od 450 l do maksymalnie 850 l ziarna z zamontowaną nadstawką 400 l.
D9 Super o szerokości roboczej 3, 3,5, 4 i 6 m zbudowano dla średnich i dużych gospodarstw rolnych. Z ramą łączącą można uzyskać dla siewników D9 Super szerokość roboczą sięgającą nawet 9 i 12 m. Stabilna konstrukcja szerokiego na 3 m siewnika D9 Super pozwala zwiększyć pojemność zbiornika nadstawką z 600 l do 1.000 l.

Siewnik mechaniczny AD

Siewnik nabudowywany AD Special z szerokością roboczą 2,50 i 3,00 metrów jest korzystnym wariantem  dla małych i średnich gospodarstw. AD Special jest często wykorzystywana w kombinacji z bronami wirnikowymi. Wyjątkowo duże, napędowe koło ostrogowe zapewnia niezawodne dozowanie zboża także w najtrudniejszych warunkach pracy.
Dla średnich i dużych gospodarstw oferowany jest siewnik nabudowywany AD Super o szerokości roboczej 3m, 3,5 m oraz 4 m. Ten siewnik jest bardzo często stosowany z kultywatorami wirnikowymi, klinowymi wałami pierścieniowymi i redlicami rolkowymi RoTeC, jako uniwersalny agregat do siewu po orce i w mulcz.

Siewnik mechaniczny CATAYA - NOWOŚĆ

Nowy, mechaniczny zestaw uprawowo-siewny składa się zbrony wirnikowej KE lub kultywatora wirnikowego KX/KG i nabudowanego siewnika CATAYA 3000 SUPER.
Przy 3 m szerokości roboczej, ze zbiornikiem mieszczącym 830l ziarna opcjonalnie powiększonym o 440l, mechaniczny zestaw uprawowo-siewny CATAYA to idealna maszyna dla profesjonalnych gospodarstw do siewu po orce i w mulcz.

Siewnik pneumatyczny AD-P

Kompaktowy, pneumatyczny nabudowany siewnik AD-P Special 850 skonstruowano do pracy w gospodarstwacho średniej wielkości. Pojemność zbiornika ziarna wynosi 850 l i można ją zwiększyć do 1100 l. Siewnik jest zamontowany na maszynie uprawowej przez uniwersalny trójkąt łączący.
Siewnik pneumatyczny AD-P Super - pneumatyczny agregat uprawowo-siewny AD-P Super o szerokości roboczej 3 m i 4 m znakomicie sprawdza się w gospodarstwach od 200 ha do 500 ha oraz w firmach usługowych.

Zalety AD-P Super:

  • Wydajność powierzchniowa ponad 3 ha/godz. przy szerokości roboczej 3 m
  • Bardzo duży zbiornik ziarna
  • Wysokie prędkości robocze
  • Nieograniczony siew po orce i w mulcz
  • Bardzo kompaktowa budowa – zoptymalizowane zapotrzebowanie na siłę udźwigu
  • Aż do 55 kg nacisku redlicy w przypadku RoTeC+-Control
TOP