#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }

Przyczepy ZASŁAW

Firma ZASŁAW - to jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych marek na rynku pojazdów użytkowych, znajduje się w czołówce producentów przyczep i naczep w Polsce. Firma Zasław zajmuje się opracowaniem, produkcją i sprzedażą pojazdów ciągnionych jak również zabudowywaniem podwozi samochodów dostawczych i ciężarowych.
Istnieje od 1953 r. na początku jako główny producent przyczep przeznaczonych dla rynku rolniczego. Od lat 90-tych XX w. asortyment spółki obejmuje wszelkiego rodzaju pojazdy samochodowe - przyczepy i naczepy o DMC od 6 do 35 ton. Na swoje pojazdy Zasław posiada homologacje Europejską.
Obecnie produkty Zasław można spotkać na drogach Niemiec, Francji, Austrii, Łotwy, Litwy, Estonii, Norwegii, Finlandii, Szwecji, Czech, Słowacji, Rumuni a także w Rosji.
Od początku istnienia firmy ponad 500 000 środków transportu zostało wyprodukowanych i sprzedanych na rynkach całej Europy.
Wieloletnie doświadczenie w produkcji środków transportu pozwala oferować i rekomendować pojazdy Zasław.
Pojazdy ZASŁAW są wytrzymałe, o ergonomicznej konstrukcji wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz sprawdzone zarówno pod względem konstrukcji przez renomowane firmy inżynierskie z Krakowa jak również przetestowane w praktyce.

TOP