#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }

Ładowacze czołowe QUICKE

Firma TECH-KOM jest generalnym importerem szwedzkich ładowaczy czołowych Quicke produkowanych przez firmę Ålö AB oraz oryginalnego osprzętu tego producenta przeznaczonego zarówno do pracy z ładowaczami jak i ładowarkami teleskopowymi.

Ładowacze czołowe Quicke Dimension

Ładowacze serii profesjonalnej. W tej serii ładowaczy możemy znaleźć szeroki wachlarz modeli przeznaczonych dla ciągników 3,4 i 6-cio cylindrowych o mocy od 50KM do ponad 200 KM. Duża gama modeli tej serii umożliwia wyposażenie, każdej marki i modelu ciągnika w ładowacz czołowy.

Ładowacze czołowe Quicke Versa X

Ładowacze serii ekonomicznej. Ładowacze tej serii przeznaczone są dla ciągników 3 i 4ro cylindrowych o mocy od 40KM do 120 KM. Wyróżnić tutaj możemy modele X26, X36, X46, i X56 wyposażone w 3cią sekcję, amortyzację, poziomowanie.

Oryginalny oprzęt ładowaczy czołowych

Quicke w swojej ofercie posiada osprzęt wysokiej jakości, wyróżnić tutaj należy szeroką gamę łyżek do wszystkich rodzaju prac, łyżko krokodyle, krokodyle, widły do obornika, wycinaki do kiszonki o szerokościach roboczych od 1,2 m do 2,6 m, a także widły do palet oraz chwytaki do bel okrągłych jak i prostokątnych.

Oryginalny oprzęt do ładowarek teleskopowych - NOWOŚĆ 2015

Ponieważ Ålö AB stawia na wysoką jakość produktów, umożliwiającą pracę w każdych warunkach, przez to poszerzyło swój asortyment o osprzęt do ładowarek teleskopowych takich jak: JCB, Claas, Manitou, Merlo, Dieci, CAT, Bobcat, NH, Deutz. W ofercie producenta dostępne są łyżki o szerokościach roboczych od 2,0 m do 2,7 m, krokodyle o szerokości od 2,0 m do 2,4 m, widły do obornika od 2,45m do 3,0 m, wycinaki do kiszonki od 2,0 m do 2,5 m, a także chwytaki do bel oraz widły do palet.

KONTAKT tel.: 609 486 561

biuro@quicke.pl

TOP