#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }

Technika komunalna AMAZONE

Kosiarkowa bijakowa GRASSHOPPER

Potrafi w jednym przejeździe roboczym kosić, wertykulować, zbierać, siekać i wałować.
Grasshopper przekonuje użytkownika swoimi niezwykłymi umiejętnościami cięcia i pojemnością zbierania. Nie ma tu znaczenia, czy trzeba skosić porost tygodniowy czy roczny, ponieważ Grasshopper znakomicie spełnia wszelkie wymagania pielęgnacyjne i zawsze zbiera skoszony materiał ze stałą efektywnością.
Wszechstronność kosiarki Grasshopper czyni z niej doskonałego partnera do całorocznej pracy. Wiosną można podczas jednego przejazdu kosić i wertykulować boiska sportowe, pola golfowe miejskie tereny zielone.  Latem intensywnie pielęgnuje się wszelkiego rodzaju tereny zielone. Jesienią zbiera się liście niezleżnie od tego, jak gruba jest ich warstwa. Niezawodność i jakość pracy Grasshopper czyni z niej prawdziwego partnera dla profesjonalistów.

Samojezdna kosiarka bijakowa PROFIHOPPER

Profihopper 4WDi, nowy, czołowy model AMAZONE dysponuje inteligentnym napędem wszystkich kół (4WDi). Maszyna posiada nieograniczone spektrum zastosowań z bardzo wysoką efektywnością.
Połączenie kierowania dźwigniami i zerowego okręgu zawracania, to wyróżnik Profihopper zDrive. W kombinacji z PowerCompactor, zDrive przekonuje swoją niezwykłą wydajnością oraz jakością pracy. Charakterystycznym znakiem Profihopper iDrive jest kierownica i zerowy promień skrętu. W kombinacji z PowerCompactor, zDrive przekonuje swoją niezwykłą wydajnością oraz jakością pracy.
Wraz z nową, wyjątkowo mocną PowerCompactor, AMAZONE znacznie zwiększyła wydajność transportu oraz ugniatania nowej Profihopper. Dzięki zaletom PowerCompactor wyraźnie zwiększa się wydajność pracy przy jednoczesnej redukcji czasu rozładunku oraz wykonywania czynności pomocniczych. W połączeniu z rotorem dokładnego cięcia, ta wysokowydajna jednostka do czołowego koszenia i wertykulacji jest idealnym rozwiązaniem do koszenia i zbierania materiału z eliminacją uciążliwego kurzu w czasie jednego przejazdu roboczego. Oczywistą zaletą jest możliwość pracy w prawie każdych warunkach - także przy wilgotnym materiale.

Agregaty do siewu trawy

Kombinacje maszyn AMAZONE do pielęgnacji krajobrazu mają zastosowanie w budowie ogrodów i kształtowaniu krajobrazu, zakładaniu od nowa i regeneracji terenów zielonych a także terenów ubitych. Do każdej pracy można dobrać właściwe narzędzia. Szczególnie mocne ich wykonanie zapewni wieloletnie, niezawodne działanie. Z kombinacją do szerokiego wysiewu trawy podczas jednego przejazdu roboczego wykonywane są wszystkie czynności do jak najlepszego rozwoju roślin, i powstaje dobrze przygotowany zagon, ułożone na równej głębokości nasiona i właściwie ugnieciona powierzchnia gleby. Różne narzędzia uprawowe i wały dostępne są w kombinacjach o szerokościach roboczych od 1,10 do 2,50 metra. Spulchniacz ubitej ziemi o szerokości 1,50 oraz 2 metrów przejmuje regenerację i opiekę nad glebą zbitą przez wodę i mechanicznie  zwalczanie chwastów.

Posypywarki do piasku i soli

Bezpieczeństwo ruchu drogowego musi być zagwarantowane także w warunkach zimowych. Dlatego też zwalczanie śliskich nawierzchni jest koniecznością.
AMAZONE oferuje do tego celu profesjonalne rozsiewacze z indywidualnym otwarciem otworu wylotowego dla dokładnego dozowania dawki rozsiewu środków roztapiających zmrożoną nawierzchnię i środków poprawiających przyczepność.

TOP